"Topi i Artë", çiftet në pasarelë (FOTO LAJM)

Ceremonia gala e "Topit të Artë 2012" e mbajtur dje në Zyrih të Zvicrës, përveç interesit poër tu njohur me fituesin e çmimit më prestigjoz individual në futboll, ishte një mundësi e mirë edhe për të dashurat dhe bashkëshortet e futbollistëve.

Irina Shayk, Sara Carbonero, e dashura e Sergio Ramos dhe shumë të tjera shfrytëzuan tapetin e "Topit të Artë" për të tërhequr vëmëndjen e mediave dhe paparacëve.

Dhe ia kanë dalë.../albeu.com/
Shtuar më 08/01/2013, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori