Topi i Artë mbërrin në "Valdebebas" (FOTO LAJM)

"Topi i Artë 2014" mbërrin në qëndrën stërvitore të Real Madrid, Valdebebas. Klubi madrilen, gjatë seancës së sotme stërvitore, i ka dhënë një rëndësi të veçantë Cristiano Ronaldos dhe futbollistëve të tjerë të saj që u vlerësuan me çmime në mbrëmjen e djeshme gala në Zyrih.

Ronaldo fitoi "Topin e Artë" dhe një vend në Ekipin e Vitit; Sergio Ramos një vend në Ekipin e Vitit, Toni Kroos një vend në Ekipin e Vitit, ndërsa James Rodriguez fitoi çmimin "FIFA Puskas Award" për golin më tmë bukur të vitit. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori