Topi i "Real Madridit" alarmon burgun e Lezhës, çfarë gjetën brenda (FOTO LAJM)

Një ngjarje aspak e zakontë ka alarmuar burgun e Lezhës ditën e sotme, ku disa persona ende të pa identifikuar, kanë hedhur një top brenda ambienteve të ajrimit.

Policia ka spikatur këtë ngjarje dhe ka sekuestruar topin, ku më pas ka vërejtur se diçka nuk shkonte me topin që mbante stemën e Real Madridit.

Pas kontrolleve dhe preprjes së topit, aty janë gjetur dy Iphone dhe një Samsung, dy karikues dhe dy karta SIM.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje dhe për kapjen e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori