"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO)
Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë të brezit të tij.

Pas shumë vitesh lojë në Evropë, ai u kthye në Brazil ku luajti për Sao Paulo.

Në duelin midis Sao Paulo dhe Gremio, i cili përfundoi pa fitues, Alves pati një goditje dënimi katastrofike.

Alves konsiderohet një ekzekutues i shkëlqyeshëm i goditjeve të lira dhe kemi parë që ai di të godasë, por këtë herë ishte shumë larg asaj.
Shtuar më 19/10/2020, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori