Torino-Napoli, ky është rezultati i pjesës së parë (VIDEO)


Napoli po bënë një paraqitje mjaftë të mirë kundër Torinos.

Skuadra Ancelottit po fiton me rezultat 0-2, ku golat janë shënuar Lorenzo Insigne dhe Simone Verdi.

Insigne pas një rrëmuje në zonë, është treguar i saktë duke kaluar skuadrën e tij në avantazh që në minutën e 3'.

Më pas në minutën e 20' Simone Verdi dyfishoj shifrat me anë të një super aksioni të nisur nga vetë ai.

Djemtë e Ancellotit në rast fitoreje barazojnë Juven me pikë të cilët luajnë me Frosinonen. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori