Torino pas Çanit
Lojtari i kombëtares shqiptare nuk bënë pjesë në planet e Catanias, që mendon ta shesë.

Shtohen skuadrat pretendente për shërbimet e Edgar Canit. Lojtari i kombëtares shqiptare nuk bënë pjesë në planet e Catanias, që mendon ta shesë. Megjithatë ofertat për të nuk mungojnë.

Pas Trapanit dhe Pescarës që qëndrojnë në pritje si dhe kalimit te OFI Kretës ku trajner është Gattuso(edhe pse kjo pistë është zbehur orët e fundit), shfaqet dhe emri i Torinos. Klubi Granata fillimisht e dëshiron në formë huazimi Canin, i cili ka një kontratë me Catanian deri në vitin 2016.
Shtuar më 30/06/2014, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori