Torino – Roma, formacionet zyrtare
Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma do të ketë një udhëtim të vështirë në Torino. Pas barazimit në Londër përballë Chelseat, ‘Giallorossët’, janë të motivuar për këtë ndeshje.

Torino ka treguar formë të mirë dhe pritet të jetë kundërshtarë i vështirë për Romën. Ndeshjet mes Torinos dhe Romës gjithmonë kanë qenë spektakolare dhe me shumë gola, kështu pritet të jetë edhe sot.

Formacionet zyrtare:

Torino:

Roma: Alisson, Florenzi, Jesus, Moreno, Kolarov, Nainggolan, Strotman, De Rossi, Pellegrini, El Shaarawy, Dzeko. /Albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori