Torres: Benitez ka gabuar ne lidhje me Agueron
Albeu.com
Sulmuesi i Liverpoolit Fernando Torres ka thënë se trajneri i tij Rafael Benitez ka gabuar duke thënë se është shumë i rrezikshëm transferimi i Sergio Agueros te Liverpool dhe se "Të Kuqtë" kanë gabuar me mos angazhimin e argjentinasit në Anfield.
“Që nga stërvitja e parë e kemi ditur se Aguero do të bëhet lojtar i shkëlqyeshëm”.

“Dukej qartë se ai është një lojtar i veçantë. Ai i ka të gjitha kualitetet për të qenë një sulmues i klasit të lartë. Ai është në një formë të mirë dhe e ka filluar me këmbë të mbarë sezonin e ri”, ka thënë Torres.
Shtuar më 20/10/2008, ora 22:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori