Torres ndjen mall për Premier Leaguen, gati të rikthehet përsëri në ishull
Pëlqej
Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, dëshironrikthehetPremier Ligë qysh në janar.

The Mirror raporton se spanjolli dëshiron të luajë për ndonjë skuadër të Premier Ligës si i huazuar, shkruan Albeu.com.

Torres është duke hasur vështirësi për të zënë një vend në ekipin e parë të Atleticos këtë sezon dhe dëshiron të luajë më shumë.

Raportohet se Newcastle dhe Southampton kanë shprehur interesim për ish-sulmuesin e Liverpool dhe Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori