Torres i jep fund futbollit, Iniesta mesazh emocionues
Një nga sulmuesit më të mirë që ka pasur futbolli viteve të fundit, Fernando Torres, ka njoftuar pensionimin në moshën 35 vjeçare.

Të dykanë luajtur të bashku te Kombëtarja e Spanjës, ku kanë fituar Kampionatin Evropian dhe Botëror.

“Udhëtimi ynë na ka çuar në shumë pjesë të botës. Dhe shiko ku jemi sot. Ju luani ndeshjen e fundit. Shijojeni atë dhe jini i lumtur”.

“Por, çfarë është e çuditshme Fernando. Ju ende nuk jeni larguar, dhe veç keni filluar të më mungoni”.
Shtuar më 23/08/2019, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori