Torres në Milano, çmenden tifozët (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Qindra tifozë të Milanit kishin dalë sot në mesditë në aeroportin privat të Linates për të pritur sulmuesin e ri të kuqezinjëve, Fernando Torres.

I ulur në makinë përkrah Adriano Gallianit, sulmuesi spanjoll ka firmosur autografe dhe ka bërë selfie me fansat kuqezinj. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori