Torres shënon për herë të parë në Japoni, ndëshkon klubin e Iniestas


Fernando Torres së fundmi aktivizohet në kampionatin japonez që pas largimit nga Atletico Madridi dhe tashmë ka realizuar golin e parë me skuadrën e tij të re, Sagan Tosu.

Goli i Torres është shënuar kundër skuadrës së yllit tjetër të La Ligas, Andres Iniestat ku edhe ky luan në Japoni me Vissel Koben.

34-vjeçari shënoi golin e fundit në fitoren e thellë 3:0 të ekipit të tij në kupë. /albeu.com/


Shtuar më 22/08/2018, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori