Tortë gjigande me Këpucën Artë për Mohamed Salah (VIDEO)

Ylli i Egjiptit, Muhamed Salah, u nderua me një tortë gjigante prej 100 kg, për të festuar ditëlindjen e tij të 26-të, bashkë edhe me një dekorim ku ishte këpuca e artë.

Pas lotëve ditën e djeshme, ku Egjipti i tij u mund në minutat e fundit nga Uruguai, sot ka pasur festë për “faraonin”.

Tashmë, Salah i cili është në luftë me kohën, duhet të rikuperohet për ndeshjet e mbetura, ndërsa trajneri Hector Cuper është besim plotë se ylli i Liverpoolit mund të bëjë surprizën në takimet ndaj Rusisë dhe Arabisë Saudite. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori