Totenham kërkon Pacinin
Nga Anglia vijojnë të vijnë lajme bombastike përsa i përket merkatos së futbollistëve. Sipas raportimeve të fundit të gazetës britanike Mirror, Totenham po kërkon me ngulm shërbimet e sulmuesit të Interit, Xhanpaolo Pacini.

27-vjeçari, kontigjent edhe i kombëtares italiane, mund të transferohet në Londër verën e ardshme.

Totenham pritet ti bëjë Interit një ofertë të madhe kjo falë edhe të ardhurave që do përfitohen nga shitja e Luka Modriç dhe Roman Pavliçenkos. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2011, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori