Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Toti duhet t'i nenshtrohet nderhyrjes kirurgjikale?
Albeu.com
Sipas një njoftimi të fundit nga Roma Francesko Totti duhet të bëjë ndërhyrje kirurgjikale një gju. Stafi mjekësor i Romës mund të bëjë një ndërhyrje në gjurin e kapitenit legjend të ekipes nga kryeqyteti Italian, Francesko Toti, njofton faqja zyrtare e ...... ekipit forzaroma.info,ndersa aktualisht kapiteni është duke i ndjekur disa ndërhyrje terapeotike.

Nëse problemi është serioz, atëherë Toti domosdoshmërisht duhet të i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale që mund të ta coj edhe në mbylljen e sezonit para kohe.

Problemi që ka Toti e ka kufizuarë atë që në këtë sezon ai të luaj vetëm 14 ndeshje, dhe mund të rrezikojë më pas edhe kombëtaren e Marcelo Lipit.
Shtuar më 12/02/2010, ora 04:49
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori