Tottenham barazon rezultatin brenda 3 minutave (VIDEO)
Super ndeshja mes Manchester City dhe Tottenham po rezulton vërtet spektakolare.

Pas golit të avantazhit të shënuar nga Sterling, spurs kanë arritur të barazojnë vetëm 3 minuta më pas saktësisht në të 23’ me Erik Lamela. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori