Tottenham dëshiron ta mbyllë merkaton me një super transferim
Pëlqej
Tottenham janë të gatshëm të bëjmë një goditje të madhe në mbyllje të merkatos.

Një marrëveshje prej 35 milionë paund mund të mbyllet për qendër mbrojtësin Ajax Davinson Sanchez, ndërsa Ross Barkley mbetet një objektiv tjetër, përcjell Albeu.com.

Tottenham gjithashtu po mendon të mbajë dhe Eriksen larg kthetrave të Barcelonës. Lojtari ka kërkuar përforcime për të qendruar. / albeu.com /
Shtuar më 13/08/2017, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori