Tottenham "detyron" Modric të futet në grevë
Mesfushori Kroat i Tottenham Hotspur është futur në grevë dhe nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të ekipit në ndeshjen e sotme kundrejt Manchester United pas refuzimit të ofertës së Chelseat për të nga ana e Tottenhamit.

Chelsea i kishte bërë një ofertë zyrtare ekipitTottenhamit prej £30 milion por Tottenham e refuzoi atë gjë që bëri Modric-in të kërcënojë ekipin Londinez duke mos marrë pjesë në ndeshjen ndaj United.

Vetë lojtari Kroat i ka pohuar trajnerit të tij Redknapp se nuk ka ndërmend të luajë më për ekipin e Tottenhamit. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2011, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori