Tottenham dukej sikur po flinte në merkato, por tani mund Interin dhe United
Tottenham ka rënë dakord të nënshkruajnë me Serge Aurier nga Paris Saint-Germain për 23 millionë paund. Ai do tu nënshtrohet vizitave mjekësore në Paris, sipas L'Equipe.

Por marrëveshja për mbrojtësin e Bregut të Fildishtë nuk mund të arrihet derisa Aurier të marrë leje për të shkelur në Britani të Madhe, përcjell Albeu.com

Juventusi u interesuar për të marrë Aurier në huazim së fundmi ndërkohë Inter dhe United ishin favorit gjatë gjithë verës. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori