Tottenham i pandalshëm (VIDEO)
Totenham duket se është ekipi i vetëm tashmë që mund ta ndalë surprizën e Premier League, Leicesterin.

Ekipi i Totenham ka fituar 2:0 në fushën e Aston Villas.

Për të arritur tek fitorja, për Tottenham shënoi Keane dy gola, një në pjesën e parë dhe një në pjesën e dytë.

Pas fitores, Tottenham në 30 ndeshje ka grumbulluar 58 pikë, dy më pak se Leicteser që mban vendin e parë.

Megjithatë Leicester ka një ndeshje më pak të zhvilluar, pasi do të luajë nesër mbrëma. /Albeu.com/
Shtuar më 13/03/2016, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori