Tottenham i prish punë Interit, futet në garë për yllin se Sampdorias
Totenhami duket se po i prish punë Interit në garë për të afruar mbrojtësin e Sampdorias Joachim Andersen.

Tuttosport raporton se Romei, njeriu i djathtë i presidentit Sampdorias ka udhëtuar në Londër për të biseduar me Tottenhamin.

Danezi në fakt ka prej kohësh që ndiqet nga Interi, por Spërsat tashmë kanë avancuar më shumë duke lënë Interi me gisht në gojë.

Ndërkohë Andersen është pjesë e Sampdorias prej viti 2017. Ai deir më tani ka zhvilluar 25 ndeshje, teksa është aktivizuar dhe 14 herë me Danimarkën. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori