Dramë për Interin, mbetet në dorë të Barcelonës
Tottenham arriti të mposhtë 1-0 Interin në ‘’Wembly’’ më një gol të Eriksen në minutën e 80 duke i rrëmbyer vëndin e dytë.

Spërsat janë në vënd të 2 me 7 pikë po aq sa kanë dhe Ziklatrit por me golavarazh më të mirë, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë gara për të kaluar në fazën me eleminim direkt ngelet ende e hapur teksa gjithcka do të vëndoset në ndeshjen e fundit kur Tottenhemi do të luajë në transfertë ndaj Barcelonës, ndërsa Interi do të presë në shtëpi PSV-në. /albeu.com/


Shtuar më 29/11/2018, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori