Tottenham kalon në avantazh ndaj Evertonit (VIDEO)

Pëlqej
Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj skuadrës së Evertonit në "Wembley Stadium".

Autori i golit është Son Heung-Min që ka shënuar për vendasit në minutën e 26'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 28'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori