Tottenham kalon në epërsi ndaj Brighton (VIDEO)

Pëlqej
Tottenham Hotspur ka aluar në epërsi ndaj Brighton në "Amex Stadium".

Ai që ka shënuar për "Spursa" është Harry Kane në minutën e 42' nga pika e penalltisë.

Ndehsja po zhvillohet dhe ësthë minuta e 45'. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori