Tottenham kërkon mesfushorin e Barcelonës
Tottenhami pritet të bëjë ofertë në drejtim të Barcelonës për mesfushorin brazilianin, Rafinha Alcantara.

25-vjeçari nuk po mundet të gjej hapësirë në formacionin e Valverdes, dhe mund të largohet nga “Camp Nou” qysh në afatin kalimtar të janarit.

25-vjeçari këtë sezon ka luajtur vetëm tetë paraqitje ku ka realizuar një gol. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2018, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori