Tottenham merr një lajm të keq, shikoni sa do të mungojë Dele Alli
Tottenham ka marrë një lajm të keq, pasi që pritet te mbesin pa Dele Alli deri në mars bashke me Harry Kane.

Dele Alli pritet që të mungojë gjashtë javë shkaku i një lëndimi në kofshë.

Sipas asaj që ka konfirmuar Tottenham, Alli do të mungojë për disa javë dhe kjo është një goditje për ekipin londinez pasi që ata kanë të lënduar edhe Harry Kanein, kurse Min-Soon do të mungojë edhe disa javë për shkak se është duke luajtur Korenë e Jugut për Kupën e Azisë.

Anglezi u lëndua gjatë ndeshjes kundër Fulhamit në javën e kaluar.
Shtuar më 22/01/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori