Tottenham, në monitorim Xherdan Shaqirin
Një tjetër gjigant i Premier League ka hedhur sytë tek Xherdan Shaqiri.

Mediat nga Anglia raportojnë se Tottenham është duke monitoruar situatën e Shaqirit tek Stoke Cityt.

Më parë kanë qënë klube si Evertoni, West Hamit dhe Crystal Palace që kanë qënë në gjurmët e Shaqirit dhe sipas të gjitha gjasave, ai pritet të largohet nga Stoke City pasi kjo skuadër ka rënë në një rang më të ulët garash. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2018, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori