Tottenham nuk fal, fiton edhe ndaj Huddersfieldit (VIDEO)

Tottenham Hotspur ka arritur të fitojë sot në ndaj Huddersfield me shifrat 2-0 në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 29-të në Premier League.

Heroi i Spursave ishte koreani-jugor Son Heung Min që shënoi dy gola në minutën e (27' dhe 54').

Pas kësaj fitore Tottenhami renditet në vendin e tretë me 58 pikë, ndërsa Huddersfield në vendin e 15 me 30 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori