Tottenham shënon përsëri ndaj Barcelonës (VIDEO)

Tottenham Hotspur ka shënuar përsëri ndaj Barcelonës në "Wembley".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Erik Lamela në minutën e 66'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori