Tottenham vihet pas talentit të Napolit
Pëlqej
Tottenham mendon seriozisht për Amadou Diawara.

Mesfushori 20-vjeçar i Napolit shihet si investimi më i mirë për mesfushën sezonin e ardhshëm ndaj dhe klubi ka rritur presionin me kontakte te shpeshta me agjentin e lojtarit.

Diawara është në sezonin e dytëte Napoli dhe nuk luan rregullisht ndaj nuk do të refuzonte një ofertë nga Tottenham ndërsa De Laurentiis po mendon nëse duhet të pranojë 30 milionë euro që do t’i shërbenin më shumë bilancit të klubit. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori