Tottenhami kthenë rezultatin kundër Dortmundit
Pëlqej
Tottenhami ka surprizuar Dortmundin që i ka marrë një fitore të rëndësishme në "Signal Iduna Park"

Vendasit e mbyllnin pjesën e parë në avantazh me autorin e golit të sulmuesit gabonez.

Por në të dytë gjermanët do u surprizonin pasi anglezët shënonin dy gola me Harry Kane 49' dhe Son Heung-Min 76'.

Me këtë fitore të madhe Tottenham kualifikohet e para për në fazën tjetër, ndërsa Dortmund në vendin e tretë me 2 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori