Tottenhami "remontada" Dortmundit (VIDEO)


Pëlqej
Tottenham ka shënuar golin e avantazhit kundër Dortmundit në "Signal Iduna Park"

Golin e avamtazhit e dha japonezi, Son Heung-Min, pas një topi të marrë nga Delle Alli.

Ndeshja po luhet dhe htë minuta e 77'-të. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori