Tottenhami synon yllin e Liverpoolit
Tottenham po synon ti rrëmbejë sulmuesin Danierl Sturrige Liverpoolit.

Sipas "Daily Mirror" Spërsat janë të gatshëm ta transferrojnë Sturridge në fund të këtij sezonit në Londër.

Ai po vuan mungesën e nje vendi titullari tek Klopp duke u aktivizuar vetëm në 13 ndeshje teksa ka shnuaur dhe dy gola.

Sturridge mund të transferohet falas te duke parë që atij kontrata i skadon në fund të sezonit me të kuqtë. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori