Totti hyn në "sherr" me tifozët e Romës pas këtij "like" në Instagram (FOTO LAJM)

Francesco Totti ka shkaktuar një tjetër "problem" në Instagram.

Pas pëlqimit të një postimi nga një tifoz i cili bënte thirrje për shitjen e Florenzit dhe postimit të Christian Vierit i cili uronte 120 vjetorin e Lazios, ish kapiteni i Romës ka bërë ‘like’ një postim të humbjes së Romës, raportojnë mediat italiane.

Totti ka pëlqyer postimin e portierit të Juventusit, Gianluigi Buffon pas fitores ndaj Romës me 3:1 në çerekfinalen e Coppa Italia duke zgjuar reagime nga tifozët e Romës
Shtuar më 24/01/2020, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori