Totti luan kunder Interit
Albeu.com
Trajneri i Romës Luciano Spalletti shpreson që kapiteni dhe simboli i Giallorosëve, Francesco Totti, do të jetë i gatshëm për ndeshjen derbi kundër zikaltërve të Mourinhos.Totti është duke u rikuperuar dhe duke u stërvitur në Trigoria, ndërsa Spalleti ka njoftuar se ai do të luajë kundër Nerazzurëve.

“Shpresoj ta kem Tottin për ndeshjen kundër Interit. Ai do të luajë, së paku në njërën gjysmë”, ka thënë Spalletti.
Shtuar më 14/10/2008, ora 22:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori