Totti me gruan pushime në Maldive, Ilary bën vertikalen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Legjenda e skuadrës së Romës, Francesco Totti dhe bashkëshortja e tij, Ilary Blasi, po shijojnë pushimet në ishujt Maldive.

Ish-sulmuesi dhe bashkëshortja e tij kanë zgjedhur pikërisht këtë vend, që është shumë i preferuar nga personazhet e njohura.

Çifti postonë shpesh foto nga ditët e tyre atje, ndërsa në një nga fotot e Ilarys, ajo shfaqet duke bërë vertikalen.

Edhe pse në profesion është moderatore, ajo nuk ka nguruar të shfaqë aftësitë e saja edhe në sport. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori