Totti nuk harron stilin e tij, shënon super gol në kalçeto (VIDEO)
Edhe pse është larguar nga futbolli i luajtur, Francesco Toti do të mbahet mend gjithmonë për stilin e tij unik në ekzekutimin e goditjeve të dënimit.

Legjenda e Romës, ka dhuruar një tjetër perlë, duke shënuar me stilincucchiaio”, nga një goditje e lirë në një ndeshje kalçetoje.

Magjia e Tottit është filmuar nga miq të ish-futbollistit dhe është shpërndarë nëpërmjet Whatssapit nga Danielle De Rossi, i cili vë në lojë portierin që pësoi një gol të tillë, sikur të mos e kishte parë kurrë Tottin të realizonte me “Cucchiaio”. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori