Tradhëton Arsenalin për City-n
Jack Wilshere me shumë mundësi do të jetë një futbollist i Manchester City-t duke filluar nga sezoni i ardhshëm, 2015-16.

Sipas mediave angleze, mesfushori i "Topçinjëve" dëshiron ë largohet nga "Emirates Stadium" dhe kampionët në fuqi të Anglisë kanë ofruar 30 milionë sterlina për kartonin e tij.

Wilshere nuk ka luajtur shumë gjatë këtij sezoni për shkak të dëmtimeve dhe për më tepër nuk ka marrëdhënie të mira me trajnerin Arsene Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori