Tragjedi në Itali, shuhet sportistja 28 vjeçare
galle12
Sporti ose ndryshe bota e patinazhit në Itali është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 28 vjeçare instruktorja e dhe ish-atletja italiane Gaida DallAcqua. Ajo u gjet e vdekur në gjumë në shtëpinë e saj në një prej qytezave afër Riminit. shkruan Albeu.com

Shkaqet e vdekjes mendohen se janë natyrale pasi në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune dhe nuk vuante nga ndonjë sëmundje. DallAcqua kishte vetëm një muaj që ishte martuar me partnerin e saj Thomas si dhe la pas një vajzë 18 muajshe. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori