Trajneri i Dortmundit kritikon ashpër Januzajn
Trajneri i Dortmundit, Thomas Tuchel, ka kritikuar ashpër Adnan Januzajn duke thënë se lojtari nuk ka shprehur dëshirën dhe karakterin e duhur për të pasur sukses te Dortmundi.

Lojtari 20 vjeçar i cili iu bashkua Dortmundit gjatë verës e ka parë huazimin e tij të shkurtuar në vetëm pak muaj kjo për shkak të dëshirës së përbashkët për të ndërprerë këtë marrëveshje.

“Është vërtet keq që ai nuk ka shprehur dëshirën dhe karakterin për të bërë progres në moshën e tij. Besoj se ai kurrë nuk ishte plotësisht pjesë e jona, se një pjesë e tij ishte te United sepse ai krahasoi gjithçka me Unitedinç NMuk mundëm ta ndıhmonım që të harronte Unıted”, u shpreh Tuchel.
Shtuar më 09/01/2016, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori