Trajneri i Belgjikës: Ishte pikërisht ajo që prisnim
Pëlqej
Roberto Martinez ndihet i lumtur pas fitores 3-0 të Belgjikës ndaj Panamasë.

“Jam i kënaqur. Ishte pikërisht ajo që prisnim, nuk ka ndeshje të lehta në Kupën e Botës”, ka deklaruar Martinez.

“Ne e filluam shumë mirë ndeshjen, por pastaj ishim të frustruar për mënyrën se si shkojë pjesa e parë”.

“Por unë isha i kënaqur me mënyrën se si reagoi skuadra dhe angazhimi i të gjithëve ndihmoi për të mbajtur të paprekur portën”, përfundoi trajneri i Belgjikës. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori