Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça
Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë.

Pepe Mel nuk ka hezituar të tallet me Manchester Unitedin dhe Barcelonën, duke e krahasuar nivelin e vështirësisë që ndienë kampionët e Europës për ti mposhtur, përcjell Albeu.com.

“Mos të harrojmë, u përballem me kampionin e Champions League dhe disa trofeve tjerë të fituara së fundmi. Ne kishim raste ndaj tyre, por nuk i shfrytëzuam. Humbëm edhe një penalti. Ne i'u shkaktuam më shumë probleme se Barcelona e Manchester Unitedi atyre”, deklaroi 54-vjeçari Pepe Mel. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2017, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori