Trajneri i Everton lëvdata për De Gean
David De Gea ishte fantastik djer në fitoren e Manchester Unitedid 2-1 kundër Everton, ku priti penallti dhe bërë disa pritje spektakolare sidomos në minutat e fundit të takimit.

Lëvdata pëer të nuk kan munguar as nga Roberto Martinez trajneri i Evertonit.

“Thjesht mendoj se De Gea bëri dy mbrojtje të klasit botëror që na ndaluan neve të nxjerrim një rezultat pozitiv”.

“Performanca e pjesës së dytë meritoi më shumë se sa ne nxorëm”, ka thënë Martinez për BT Sport.
Shtuar më 06/10/2014, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori