Trajneri i Fiorentinës rezulton pozitiv me Covid-19
Trajneri i Fiorentinës, Cesare Pandelli është i prekuri i radhës nga COVID-19.

Këtë e ka konfirmuar klubi përmes një komunikate në Twitter.

"Fiorentina njofton se Prandelli doli pozitiv. Trajneri është në izolim", shkruhej në komunikate.

Pritet që e gjithë skuadra të testohet sërish dhe të shihet në rast se do këtë tjetër të prekur nga koronavirusi.
Shtuar më 02/12/2020, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori