Trajneri i RB Leipzig i hap rrugë Kloop-it, bindet se nuk mundet
Sipas Mirror, Ralf Randnick, shefi i RB Leipzig ka pranuar një marrëveshje për Naby Keita..

Lojtari do ti bashkohet Liverpooli verën e ardhshme për vlerën e 68 milionë paund. Ralf më në fund ia ka arritur qëllimit të tij duke e mabjtur mefushoritedhe këtë sezon, përcjell Albeu.com.

Tekniku gjërman Klopp u qef keqazi pasmesfushorit 21-vjeçarë dhe tha para pak javësh që të bëjnë ç'të duan ai lojtarë do jetë i joni. Por trajneri Ralf Randnick këtë pati kërkuar që në fillim që mesfushori të qëndrojë edhe një sezon. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori