Trajneri i ri i Milanit mbërrin në Milano, gati firma
Marco Giampaolo është gati të fillojë aventurën në stolin e Milanit.

Trajneri i Sampdorias është në Milano për t'u takuar me trajnerin e kuqezinjve Paolo Maldini për ta zyrtarizuar marrëveshjen.

Giampaolo do të largohet nga klubi i Sampdoria dhe do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare (me një opsion për të tretën) te Milani. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2019, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori