Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur
Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri.

Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi se shumë shpejt do të zyrtarizojë emrin e ri që do të drejtojë bardheblutë.

Trajneri i ri? “Do të vazhdojmë të punojmë, do të jemi shumë të kujdesshëm për të bërë më të mirën për klubin tonë. Nuk jam në gjendje që të përcaktoj kush do të jetë trajneri i ri. Kohë nuk ka. Do të mendohem, do ta shikoj dhe do të vendosim. Kur ta vendosim do t’iu njoftojmë.”, u shpreh Halili.
Shtuar më 25/01/2021, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori