Trajneri i Villarrealit flet se si e mposhti Realin e Zidanet
Pëlqej
Trajneri i Villarrealit, Javi Calleja, ka folur rreth fitores historike të skuadrës së tij kundër Real Madridit sot pasdite në "Santiago Bernabeu".

“Luajtëm të qetë dhe u treguam më të rrezikshëm”, ka thënë Calleja.

“Në pjesë të parë ata na detyruan të tërhiqeshim mbrapa dhe hasem në probleme për të kryer kundërsulme. Por në të dytën, kur e patëm se ishim në një nivel, e dinim ndeshja mund të shkonte në favorin tonë. U treguam inteligjentë dhe efektivë.” është shprehur ai. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori