Tramezzani kërkon Ajetin, por jo Arlindin
Lugano po kërkon një mbrojtës dhe në mediat zvicerane po lakohet emri i Ajetit, jo Arlindit, por Adonisin.

Qendërmbrojtësi është pjesë e Vil në Challenge League, teksa është i huazuar nga Bazeli, skuadër që zotëron kartonin e mbrojtësit.

Tramezzani e ka vëzhguar mbrojtësin edhe më parë për ta pasur te Shqipëria, ndërsa tani kërkon ta ketë nën urdhëratë e tij te Lugano.
Shtuar më 10/02/2017, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori