Tranferimet më shokuese në historinë e merkatos (FOTO)

Kevin-Prince Boateng | 2016 | AC Milan te Las Palmas
Inter zyrtarizoi huazimin e lojtarit të përfaqësueses australiane Trent Sainsbury nga Jiangsu Suning. Në fakt kjo ishte dhe surpriza më e madhe e merkatos së janarit.

Gjithsesi kjo nuk është lëvizja e parë e befasishme që ka ndodhurmerkato, pasi edhe në vitet e fundit transferime të tilla ka ndodhur jo rrallë.

Portali "Albeu" ju sjell një listë me 15 transferime që kanë befasuar të gjithë./albeu.com/
Shtuar më 02/02/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori